خرید سی سی کم فول -فروش سیسیکم cccam gshare اکانت رسیور تمدید شیرینگ رسیور

آموزش نصب سیسیکم خرید اکانت سیسیکم

آموزش ورود سیسیکم اولترا سیسیکم

خرید اکانت سیسیکم

پس از خرید اکانت سیسیکم باید گیرنده خود را تنظیم کرده و اطلاعات حساب کاربری سیسیکم را در آن وارد کرد. انجام این کار و ورود اکانت سیسیکم کار سختی نبوده و احتیاج به ابزار خاصی ندارد. اما باید در نظر داشت که مراحل انجام آن در گیرنده های مختلف ممکن است که کمی متفاوت باشد. در ادامه این بخش آموزش ورود سیسیکم به طور کامل ارائه شده است.

در مرحله اول باید با اطلاعاتی که فروشگاه از طریق ایمیل یا سایر پیام رسان ها برای کاربران ارسال می کند آشنا شد. این اطلاعات شامل ۴ کد است که کاربران باید همه را در اختیار داشته باشند و به طور دقیق در دستگاه گیرنده خود وارد کنند. اولین گزینه که هاست یا Host نام دارد شامل کد آی پی اختصاصی است. کد دوم یا Port فرکانس پورت سرویس است. کدهای بعدی شامل نام کاربری و رمز عبور است که می توان هر دو را به صورت دستی تغییر داد.

پس از دریافت این اطلاعات باید گیرنده را به اینترنت وصل کرد. برای انجام این کار می توان از پورت LAN استفاده کرد. اما این کار ممکن است روتر وای فای کاربران را از کار بیندازد و سایر دستگاه ها نتوانند به اینترنت متصل شوند. توصیه می شود که به جای کابل LAN در صورت امکان از دانگل یا آنتن وایفای استفاده کرد.

همانطور که در تصویر مشاهده می شود، دانگل وایفای به گیرنده متصل شده و اجازه دسترسی به اینترنت را به آن می دهد. سپس در بخش تنظیمات گیرنده می توان رمز وای فای را وارد کرد تا گیرنده به اینترنت متصل شود. این بخش در تنظیمات و با عنوان Enternet Config قابل مشاهده است.

همچنین جهت نصب سیسیکم برای مدل های مختلف رسیور ها از این قسمت نیز میتوانید استفاده کنید

Allrights reserved - Designed and developed by UltraServer
مفتخریم به اطلاع مشترکین گرامی اولترا سیسیکم برسانیم تمامی سرور های سیسیکم اولترا با اینترنت ملی کشور برقرار میباشداطلاعات بیشتر
})