خرید سی سی کم فول -فروش سیسیکم cccam gshare اکانت رسیور تمدید شیرینگ رسیور

سیسیکم ارزان اولترا سرور

سیسیکم ارزان اولترا سرور

سی سی کم

امکان خرید اکانت سی سی کم ارزان وجود دارد. همانطور که قبلا اشاره شد، این اکانت ها بسته به کیفیت سرور، فول پکیج بودن و مدت زمان اشتراک، قیمت های متفاوتی دارند. ارزانترین پکیج های سی سی کم اولترا از ماهی ۸۰۰۰۰ تومان شروع شده و به ۳۶۵۰۰۰ تومان برای یک سال می رسد. این اکانت های سی سی کم اولترا فول پکیج بوده و امکان فریز شدن آن ها بسیار پایین است. همچنین دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته بوده و از بیشتر کانال های ورزشی پشتیبانی می کند.

به افرادی که قصد دارند تا از سی سی کم اولترا برای تماشای فوتبال یا سایر مسابقات ورزشی در سطح جهانی استفاده کنند، پیشنهاد می شود که همان اکانت های ارزان قیمت را تهیه کنند. مدت زمان استفاده از اکانت ها به مدت زمان برگزاری مسابقات بستگی دارد. اما خرید حداقل اکانت ۳ ماهه سی سی کم پیشنهاد می شود.

حرید اکانت سی سی کم

اما افرادی که برای تماشای شبکه هایی مانند شبکه های مستند و… قصد خرید اشتراک سی سی کم را دارند، می توانند از اکانت های دیگر سی سی کم پلاس استفاده کنند. این اکانت ها کیفیت اتصال بهتری داشته و از شبکه های بیشتری پشتیبانی می کنند. به همین دلیل افراد می توانند به برنامه های بیشتری دسترسی داشته باشند. برای خرید اکانت سی سی کم پلاس ارزان می توان به سایت https://ultra-cccam.com/ مراجعه کرد.

Allrights reserved - Designed and developed by UltraServer
مفتخریم به اطلاع مشترکین گرامی اولترا سیسیکم برسانیم تمامی سرور های سیسیکم اولترا با اینترنت ملی کشور برقرار میباشداطلاعات بیشتر
})